Twój koszyk
szt. /

Termin dostawy

Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zamówienia realizowane są w okresie od 48h do 21 dni roboczych (termin jest zależny od dostępności w magazynie oraz rodzaju zamawianych produktów ). W przypadku formy płatności - przelew bankowy lub PayU, czas realizacji jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty. 48 godzinny czas realizacji dotyczy zamówień składanych w godzinach pracy sklepu. Zamówienia składane w godz. późniejszych niż godziny pracy sklepu, będą realizowane w ciągu 48h, licząc od godziny rozpoczęcia pracy sklepu w dniu następnym.

Jaki jest realny czas dostawy?

Ze względu na wiele pytań dotyczących realnego czasu dostawy przesyłki wyjaśniamy:

Zamówienia złożone do godziny 13.00 wysyłamy z magazynu następnego dnia roboczego. Ze wzglądu na procedury nie ma możliwości wysłania przesyłki w dniu złożenia zamówienia. 

Przykład 1

Zamówienie złożone w środę o godzinie 10.30, zostanie przekazane do magazynu i wysłane w czwartek. Klient otrzyma przesyłkę w piątek. 

Przykład 2

Zamówienie złożone w piątek o godzinie 14.30, zostanie przekazane do magazynu i wysłane we wtorek. Klient otrzyma przesyłkę w środę. 

W razie pytań dotyczących dostawy prosimy o kontakt

 

Copyright (C) 2015 - fotelebiurowe24.pl Zobacz również: Sklep DXRacer
projekt i oprogramowanie sklepu: ebexo.pl